• Jedinečný koncert klavírneho virtuóza Richarda Rikkona a žiakov Zuš !

• 22. 11. 2023
          • Základná umelecká škola Sečovce a mesto Sečovce Vás srdečne pozývajú na koncert žiakov ZUŠ, ktorí sa predstavia na jednom pódiu spolu s unikátnym klavírnym virtuózom Richardom Rikkonom. Nenechajte si ujsť tento umelecký zážitok, ktorý sa uskutoční dňa 1.decembra 2023 o 17:00 hod. v koncertnej sále ZUŠ.

Príďte podporiť svojím potleskom naše talenty Sečoviec!

Tešíme sa na Vás !!!

• Koncert našich prváčikov!

• 13. 11. 2023
          • Milí rodičia, deti a priatelia školy,

Základná umelecká škola Vás srdečne pozýva na KONCERT A VERNISÁŽ ŽIAKOV 1.ROČNÍKA. Príďte podporiť naše malé talenty! :)

• Zapoj sa do súťaže! "Najčarovnejšia vianočná ozdoba"

• 13. 11. 2023

Základná umelecká škola v Sečovciach vyhlasuje tvorivú vianočnú súťaž s názvom

"Najčarovnejšia vianočná ozdoba".

Do súťaže sa môžu zapojiť žiaci zo všetkých odborov ZUŠ, rodičia i pedagógovia.

Vyrobte si vlastnú čarovnú, výnimočnú, najoriginálnejšiu vianočnú ozdobu a prineste ju do ZUŠ najneskôr do 4. decembra 2023.

Súťažiť bude každý odbor zvlášť v týchto kategóriách :

1. kategória – žiaci do 8 rokov

2. kategória – žiaci do 10 rokov

3. kategória – žiaci do 13 rokov

4. kategória – žiaci od 14 rokov a vyššie

5. kategória – pedagógovia a rodičia !

Každý výrobok musí byť označený štítkom obsahujúcim meno /v zátvorke uviesť, či ide o žiaka, rodiča, pedagóga/, vek a odbor!

Výsledky súťaže budú zverejnené na stránke školy ešte pred vianočnými prázdninami.

Už teraz sa veľmi tešíme na Vaše tvorivé nápady!