• SEČOVSKÁ STRUNA 2023

• 15. 3. 2023
          • Koniec týždna pred vytúženými prázdninami nám ukončili tóny

troch nádhernych nástrojov - gitary, cimbalu a huslí

- Žiaci strunového oddelenia sa zúčastnili školskej súťaže SEČOVSKÁ STRUNA

- tento ročník súťaže sa veľmi vydaril.

- Žiaci Gertruda Zeleňáková, Jozef Jenčo, Eliška Filičková, Ema Babinčakova získali ocenenia za mimoriadny interpretačný výkon.

- Žiačka Viktória Kočišová získala Cenu poroty

- Žiačka Gabriela Miklošová sa stala laureátom súťaže

Žiakom srdečne gratulujeme.

Poďakovanie za prípravu patrí všetkým pedagógom strunového oddelenia a korepetítorom za spoluprácu.

• ŠIKOVNÉ PRŠTEKY 2023

• 13. 3. 2023
          • Nielen naši speváci, ale aj hudobníci rozhýbali svoje prsty a zanôtili nám na svojich nástrojoch.

- V stredu nám týždeň pokračoval klávesovou súťažou ŠIKOVNÉ PRŠTEKY.

- Súťaže sa zúčastnili žiaci klávesového oddelenia - klavír, akordeón

- Aj tento ročník súťaže bol veľmi vydarený.

- Žiaci boli výborne pripravení o čom svedčí aj to, že sa porota rozhodla okrem ceny poroty a titulu laureát súťaže udeliť aj dve ocenenia za mimoriadny interpretačný výkon.

Laureátkou celej súťaže sa stala Blažena Marcinová, žiačka II. stupňa a cenu poroty dostala Karolína Eštoková

Ocenenie za mimoriadny interpretačný výkon získali sestry Slávka a Nikola Jenčíkové.

Žiakom srdečne gratulujeme.

Poďakovanie za prípravu patrí všetkým pedagógom klávesového oddelenia.

•  SEČOVSKÝ ŠKOVRÁNOK 2023
          • SEČOVSKÝ ŠKOVRÁNOK 2023

• 13. 3. 2023
          • Aj keď škovránky v prírode ešte nespievajú, naše školské škovránky nám už spievali.

- V pondelok sa nám týždeň začal súťažou SEČOVSKÝ ŠKOVRÁNOK.

- Súťaž bola veľmi vydarená, žiaci boli výborne pripravení svoje výstupy si užili a už

teraz sa všetci tešia na ďalší ročník.

Laureátkou celej súťaže sa stala Emma Zoe Schmidt a cenu poroty získala Lenka Asnaďová.

Žiakom srdečne gratulujeme.

Poďakovanie za prípravu patrí všetkým pedagógom spevu a korepetítorom za spoluprácu.