• Výtvarné práce

• 13. 4. 2023
          • "Kreativitu nemôžete vyčerpať. Čím viac ju používate, tým viac jej máte." (Maya Angelou)

- Naši žiaci výtvarného odboru sú skvelým príkladom tohto citátu.

- A ako vyzerá zdokonaľovanie ich kreativity?

- To si pozrite na nasledujúcich obrázkoch.

Výtvarné práce žiakov pani uč. Bc. Márie Pulkovníkovej a pani uč. Andrey Hajdukovej DiS.art.

• Úspech speváckeho oddelenia

• 3. 4. 2023
          • Dňa 21.3.2023 organizovala Základná umelecká škola Ľ.Fullu Ružomberok VI.ročník celoslovenskej speváckej súťaže Fullstar.

- Žiačka našej školy, Emma Zoe Schmidt, z triedy p.uč. A. Hajdukovej DiS.art, získala strieborné pásmo v 1.kategórii za pieseň Čo o mne vieš ,od D.Rolincovej.

- Srdečne gratulujeme.

• Úspech Tanečného odboru

• Dňa 25.2.2023 sa naše úžasné decká zo Zuš Sečovce zúčastnili

celoslovenskej tanečnej súťaže pod názvom SHOW CUP 2023 v Kunsthalle

Košice.

Súťažilo 7 našich choreografií v rôznych kategóriách a umiestnenie

získalo až 6 z nich!!!

• Úspech Výtvarného odboru

• 3. 4. 2023
          • Dňa 21.2.2023 prebehlo vyhodnotenie celoslovenskej výtvarnej súťaže Frivaldského prírodovedná ilustrácia,kde bola naša žiačka Laura Feňáková,z triedy p.uč. A.Hajdukovej DiS.art,spomedzi 2240 prác ohodnotená pekným 4.miestom,za čo získala čestné uznanie.

- Súťaž organizovala Základná umelecká škola Rajec a mesto Rajec.

- Srdečne gratulujeme